עיסוי ספורט אורתופדי

שיטת טיפול זו נועדה בעיקר להפחית מתחים מרקמות הנמצאות בעומק הגוף דרך שכבות שטחיות יותר. השיטה יעילה מאוד בהאצת החלמת הגוף מפציעות בכך שהיא משפרת באופן ניכר את זרימת הדם אל רקמותיו של הגוף ומפנה באופן יעיל ביותר חומרי פסולת ותאים מתים מהגוף החוצה.

אוסטאופתיה

5 העקרונות עליהן נשענת האוסטאופתיה:

  • לגוף יכולת תיקון מרהיבה
  • הגוף מסתגל לסביבתו ומשתפר ללא הרף
  • מבנה גופינו משפיע על תפקודו
  • הגוף הוא יחידה אחת
  • הגוף מתפקד על פי החוק – חוק העורק

עיסוי תאילנדי מזרח מערב

העיסוי התאילנדי מונע על ידי אנרגיה המאזנת את גוף המטופל.זו מסורת המאמינה כי כאשר אנרגיית הגוף נפגעת, נוצרת המחלה ויש להימנע ממנה תוך השגת תחושת שמחה ובריאות על ידי חיזוקה של אותה אנרגיה…

איפה השרירים והרקמות אני שואל

אימון כושר אישי

פעילות גופנית היא דבר חיוני לתפקוד תקין של כלל מערכות הגוף, לרבות מערכת השריר והשלד, מערכת הלב וכלי הדם, מערכת הנשימה, העצבים, מערכת העיכול, ההפרשה, המין ועוד. פעילות גופנית עלולה להביא לתוצאות הפוכות במידה ומתבצעת באופן לא מבוקר או ללא גוון והשגחה.

ספורטתרפיה

הספורטתרפיה כמקצוע משלים ופארה רפואי אינו מחליף חוות דעת או טיפול רופא ופיזיותרפיסט, אלא מלווה אותו עד שלב ההחלמה המלאה והחזרה לשגרה. כאשר אדם חווה פציעת ספורט או טראומה כמעידה, צליפת שוט, נקע או חבלה אחרת, חוקי המשחק משתנים והליך השיקום מתחיל.

טריגר פוינט

אחת המהפכות המרכזיות של המאה ה – 20 קשורה קשר הדוק לרקמה מרתקת ושמה – פאציה. זו אינה רקמת שריר, גיד או רצועה, אך בהחלט נחשבת לרקמת חיבור עוטפת המקשרת בין כל איברי הגוף השטחיים, העמוקים והפנימיים.

עיסוי הרגעה ושחרור

המושג הוליזם,במקרה זה, מופנה הן לתקשורת בין המטפל והמטופל (נותן ומקבל) והן לגוף המטופל כאשר המוטיב השולט הוא – “השלם גדול מסכום חלקיו“. מה הכוונה?

על המטפל והמטופל להתאחד כדי שהריפוי יהיה מוצלח, כמו גם ההתייחסות לכלל גוף המטופל למרות שיתכן והכאב ממוקם במקום בודד או במוקדים מספר.

פינת התגובות והשיתופים